Майбутні рятувальники відвідали виставку Музею Повітряних Сил

11.12.2023 16:39

Днями курсанти Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) відвідали виставку Музею Повітряних Сил у Вінницькому краєзнавчому музеї, приурочену  Дню Збройних сил України.

Під час огляду експозиції здобувачі освіти занурилися в унікальний світ Повітряних сил та дізналися:
– відомості про потужну систему Повітряних сил Збройних сил України;
– життєві історії 25 військовослужбовців Повітряних сил, Героїв України, які віддали життя у боях за українське небо;
– інформацію про моделі військової техніки Повітряних сил ЗСУ та фрагменти уламків збитих над Україною повітряних цілей (боєприпасу «Shahed-136», уламок ворожого гелікоптера МІ-24, уламок керованої ракети Х-47 «Кинджал»).

Під час заходу майбутні рятувальники мали змогу осягнути подвиг  військовослужбовців Повітряних сил, що стоять на захисті українського неба й оберігають мирні міста від російських ракет та безпілотників.