Майбутні рятувальники – учасники заходу «Вечір Криму»

29.02.2024 11:05

У десяту річницю тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя курсанти ВПУ ЛДУ БЖД (м. Вінниця) взяли участь у проведенні культурної події «Вечір Криму».

Під час тематичного заходу майбутні рятувальники разом із активною молоддю, представниками кримськотатарського народу, внутрішньо-переміщеними особами та небайдужою громадськістю  дізналися  історію кримськотатарського народу та їх лідерів, а також:

• написали листівки до кримських політв'язнів, які утримуються в місцях несвободи на  окупованій території, взявши участь в акції «Листи до вільного Криму»;

• ознайомилися з фотовиставкою «Історії з окупованого Криму» – унікальною хронікою життя кримськотатарських сімей на окупованому росією півострові;

• дізналися секрети приготування смаколиків національної кухні, посмакували янтиками.

Захід відбувся за ініціативи Центру прав людини ZMINA та Молодіжного громадського об’єднання «Українські студенти за свободу» на базі  Вінницького національного університету ім. М. І. Пирогова