Майбутні рятувальники долучилися до низки патріотичних заходів

21.05.2024 13:20

Курсанти Вищого професійного училища та учні Ліцею цивільного  захисту ЛДУ БЖД (м. Вінниця) взяли участь у низці патріотичних заходів, що відбулися днями на підтримку Збройних сил України.

Майбутні рятувальники відвідали презентацію книги  співробітниці Українського інституту національної пам’яті Наталки Позняк-Хоменко «Без ротації», що присвячена вихідцям із Донбасу, які з 2014 року зі зброєю в руках захищають свою землю від російської навали. Здобувачі освіти мали змогу поспілкувались з авторкою та отримали примірник видання у подарунок .

Також курсанти  та ліцеїсти долучилися до культурно-мистецьких проєктів на підтримку військовослужбовців , що відбувалися в центрі міста, зокрема:

- підтримали флешмоб "Я люблю ЗСУ;

- ознайомилися із виставковими проєктами місцевих музеїв;

-  переглянули виступи кращих колективів та окремих артистів Вінниччини під час тематичної концертної програми.

Поспілкувавшись з новими цікавими людьми, однодумцями рятувальники вкотре пересвідчились, що захисники роблять на фронті можливе й надможливе для мирного сьогодення, а молодь та громада #тримає_оборону_кожен_на_своєму_фронті та спільними справами наближає перемогу!