Майбутні рятувальники долучились до родинного фестивалю «Ветеран – кухар з нуля»

04.12.2023 19:25

У Вінниці, в центральному парку імені Леонтовича пройшов Родинний фестиваль «Ветеран – кухар з нуля» .  Його учасниками також стали і представники училища.

Організатори фестивалю, ГО «Подільський гарт» та БО «Родинна турбота», головною метою ставили збір коштів на завезення та техобслуговування 50 карет швидкої для фронту.

Протягом заходу, біля фонтану розгорнули ятки з їжею, де гостям пропонували різноманітні страви.

Співробітники та курсанти училища:

-          провели презентацію закладу освіти

-           розповіли про правила безпечної поведінки у зимовий період

-           долучились до приготування їжі.

Також як діти так і дорослі мали можливість ознайомитися з обладнанням рятувальників, приміряти на себе форму та спорядження.

Шалене «ВАУ» можна було почути від юних учасників дійства, при отриманні подарунків від Uniсef та героя малечі - пса «Патрона».