Майбутні рятувальники – делегати Звітно-виборчої конференції VII каденції Студентської ради Вінниччини.

29.04.2024 15:50

Нещодавно Дмитро Коломієць та Віталій Соболевський, лідери Руху курсантського, учнівського та студентського самоврядування  Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця) взяли участь у Звітно-виборчій конференції VII каденції Студентської ради Вінниччини.

Під час конференції учасники заслухали звіт про діяльність VI каденції Студентської ради, ознайомилися із програмами кандидатів та обрали Президію VII каденції. Також делегати мали змогу:

– поспілкуватися з президенткою Української асоціації студентів;

– потренуватися складати кошториси та писати Положення про заходи;

– окреслити перспективні плани діяльності комітетів.

Дякуємо представникам Студентської ради Вінниччини за плідну співпрацю в організації культурно-масових та просвітницьких заходів для молоді. Продовжуємо активно долучатися до розвитку Руху самоврядування Вінниччини.