Курсантки та працівниці Вищого професійного училища взяли участь у тренінгу «Ґендерна політика»

05.10.2023 11:50

4 жовтня курсантки та працівниці Вищого професійного училища взяли участь у тренінгу «Ґендерна політика» в рамках проєкту «Соціальна політика - єдність заради розвитку», що відбувся за ініціативи Коаліції «Вінниччина 1325» в HUB «Місто змістів».

Під час реалізації програми тренінгового заняття учасниці:

– обговорили основні поняття ґендерної політики, визначили ґендерні ролі, практичні і стратегічні ґендерні потреби;

– виокремили види та прояви дискримінації під час практичної вправи "Крок вперед";

– підсумували досягнення державної та міжнародної політики щодо впровадження ґендерної рівності в Україні.

Значну увагу було приділено розгляду питання ґендерно-чутливого підходу при підготовці та реалізації проєктів і програм.

Дякуємо регіональній координанторці Коаліції «Вінниччина 1325» Світлані Ходаковій за можливість долучитися до обговорення надзвичайно важливих питань та актуальних механізмів впровадження ґендерної політики в Україні загалом та на Вінниччині зокрема.