Курсанти взяли участь у заході «Освіта без корупції»

09.12.2023 15:15

9 грудня - до Міжнародного Дня боротьби з корупцією в рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» здобувачі освіти Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця) взяли участь у заході «Освіта без корупції».

Під керівництвом уповноваженої з антикорупційної діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ Яною Мазур в ході заходу учасники  обговорили такі питання:

– ознаки корупції;

– основні заходи щодо запобігання корупції;

– створення антикорупційної системи в Україні;

– корупція у ЗВО;

– роль студента у антикорупційному напрямку.

Також курсанти та студенти дізнались чим відрізняється корупційне правопорушення та правопорушення пов’язане з корупцією, активно дискутували, ставили запитання щодо розбудови вітчизняного законодавства, жваво обговорювали наслідки корупційних дій.

Захід організували Юридична клініка Харківського  національного університету внутрішніх справ спільно з Студентською радою Вінниччини.

Дякуємо організаторам за цікавий, змістовний та інформативний захід, який дозволив учасникам більш глибоко занурились в проблемні питання запобігання корупції.