Курсанти взяли участь у молодіжному воркшопі "Як зробити Вінниччину безпечнішою"

20.10.2023 16:39

Курсанти Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м.Вінниця) стали учасниками воркшопу "Як зробити Вінниччину безпечнішою", що відбувся у рамках регіонального плану дій 1325 "Жінки. Мир. Безпека" за ініціативи громадської організації "Інститут місцевої демократії "Відкрите суспільство".

- Під час активного спілкування, розв'язання проблемних завдань та ситуативних вправ учасники заходу:

- охарактеризували основні прояви насильства та визначили його різновиди; - дізнались, які державні органи , установи та організації можуть надавати допомогу постраждалим;

- обговорили механізми, що передбачені законом для притягнення кривдників чи кривдниць до відповідальності.

- Під керівництвом тренерки ГО "Дівчата" Яни Тверезої, учасники інтенсиву обговорили основні принципи запобігання та протидії насильству з боку держави та громадян, а також розробили попередні стратегії та плани дій щодо попередження різних проявів насильства на місцевому рівні.

- У ході воркшопу молодь, обговорюючи принципи ґендерної рівноваги і протидії дискримінації, дійшла висновку, що до будь-яких випадків насильства має бути нульова толерантність, а всі громадяни не мають залишатися байдужими в ситуаціях, коли когось кривдять.