Курсанти училища взяли участь у спеціальних навчаннях «Rescue Days Ukraine 2024».

02.10.2024 17:22

26 та 27 вересня 2024 року здобувачі освіти училища взяли участь у спеціальних навчаннях «Rescue Days Ukraine 2024».

Впродовж 2-х днів учасники відпрацьовували 6 тренувальних локацій:
1. ДТП з боковим ударом автомобіля;
2. ДТП з в'їздом автомобіля у будівлю;
3. ДТП з потраплянням легкового автомобіля у водойму;
4. ДТП на мосту;
5. ДТП з автомобілем, перевернутим на дах;
6. Домедична допомога в умовах бойових дій.

Використовували нове аварійно-рятувальне обладнання та найновіші методики рятування людей  під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод з використанням передового європейського досвіду.

«Rescue Days Ukraine 2024» дає можливість відпрацювати теоретичні знання на практиці.

Вінницькі курсанти-рятувальники мали нагоду долучитись до навчань під керівництвом начальника відділення-майстра виробничого навчання навчального відділення пожежної тактики та організації служби підполковника служби цивільного захисту Івана Синчука.