Курсанти та співробітники училища – учасники масштабного безпекового заходу

18.04.2024 14:00

Днями курсанти та співробітники училища, Ірина Курінна та Віктор Бойцов, долучилися до проведення масштабного безпекового заходу в рамках Дня цивільного захисту для учнів Вінницького ліцею №2.

Разом із кінологами, медиками та поліцейськими представники закладу освіти створили тематичні зони для практичного засвоєння навичок безпечної поведінки. Під час відвідування локації пожежної безпеки школярі вивчили основні правила мінної безпеки, в ігровій формі з’ясували порядок дій під час виявлення підозрілого чи вибухонебезпечного предмета.

Не менш важливим та цікавим для учнів виявилось знайомство з обладнанням, яке знаходиться в пожежному автомобілі.  Рятувальники розповіли дітям про специфіку роботи, відповіли на питання, надали можливість приміряти захисні шоломи та бойовий одяг надзвичайників.