Курсанти та співробітники училища – учасники масштабного безпекового заходу
Днями курсанти та співробітники училища, Ірина Курінна та Віктор Бойцов, долучилися до проведення масштабного безпекового заходу в рамках Дня цивільного захисту для учнів Вінницького ліцею №2.
Разом із кінологами, медиками та поліцейськими представники закладу освіти створили тематичні зони для практичного засвоєння навичок безпечної поведінки. Під час відвідування локації пожежної безпеки школярі вивчили основні правила мінної безпеки, в ігровій формі з’ясували порядок дій під час виявлення підозрілого чи вибухонебезпечного предмета.
Не менш важливим та цікавим для учнів виявилось знайомство з обладнанням, яке знаходиться в пожежному автомобілі. Рятувальники розповіли дітям про специфіку роботи, відповіли на питання, надали можливість приміряти захисні шоломи та бойовий одяг надзвичайників.
![З Днем Української Державності!](/upload/4/8/7/4/4/variant31.png)
![Річниця ракетного удару по центру Вінниці.](/upload/4/8/7/0/4/1407.jpg)
![На Вінниччині провели тренінг щодо профілактики суїцидів у громадах](/upload/4/8/6/4/4/feisbuk-angliiska-1.png)