Кращих за професією визначено!

20.02.2024 14:39

Навчальним відділенням цивільного захисту та безпеки життєдіяльності проведено конкурс професійної майстерності «Кращий радіотелефоніст» серед курсантів та учнів первинної професійної підготовки кваліфікованих робітників за професією 4223 «Радіотелефоніст».

Метою конкурсу є закріплення набутих знань, умінь та практичних навичок роботи із засобами зв’язку та матеріально-технічним забезпеченням пункту зв’язку підрозділу.

Конкурс проводився в два етапи: перший етап - тестування за допомого онлайн платформи Online Test Pad; другий етап включав в себе порядок проведення технічного обслуговування № 2 засобів зв’язку, заповнення дорожнього листа та відпрацювання порядку передачі повідомлення про пожежу (надзвичайну ситуацію).

За підсумками двох етапів перемогу у конкурсі вибороли:

1 місце – Богдан ПІСКОВИЙ;

2 місце – Аліна КАРАТНЮК;

3 місце – розділили учні Анастасія ВАСИЛЮК, Роман ФУЛЬМЕС та Андрій ПОТАПЕНКО.

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо усім учасникам успіхів у навчанні!