Кращих начальників караулів визначили змагання.

28.10.2023 10:24

На базі Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) в черговий раз проведено змагання та підведено підсумки заключного етапу конкурсу «Кращий начальник караулу» серед начальників караулів територіальних органів ДСНС України.

Три дні змагань позаду, команди, що представляли усі регіони України викладалися на повну, демонструючи високий професійний рівень, силу волі та знання.

За результатами конкурсу кращими визнано:

у номінації «Кращий начальник караулу Державної пожежно-рятувальної частини з охорони населених пунктів»

1 місце Сергій Білоус (Харківська обл.),

2 місце Микола Веприк (Івано-Франківська обл.),

3 місце Артем Ромашко (Рівненська обл.);

у номінації «Кращий начальник караулу Державної пожежно-рятувальної частини з охорони об`єктів»

1 місце Володимир Ковба (Хмельницька обл.),

2 місце Віталій Шахно (Рівненська обл.),

3 місце Денис Трищенко (Дніпропетровська обл.);

у номінації «Кращий молодий начальник караулу»

1 місце Ярослав Машковський (Рівненська обл.),

2 місце Назарій Хлян (Львівська обл.),

3 місце Андрій Яворський (Івано-Франківська обл.).

Надзвичайно приємно відзначити, що в заключному етапі конкурсу  «Кращий начальник караулу» взяли участь два випускники ВПУ ЛДУБЖД (м. Вінниця) - Денис Трищенко та Олексій Максимов.

Учасники змагань отримали безцінний досвід, нових друзів і великий стимул для вдосконалення професійної майстерності та досягнення нових вершин.