Конкурс читців-декламаторів "Вічно жива" до Дня української писемності та мови

31.10.2023 10:38

В День української писемності та мови студенти та курсанти училища пожежників-рятувальників стали учасниками конкурсу  "Вічно жива", що відбувся цьогоріч у рамках літературно-мистецького проєкту "Під спалахи сирен та блискавиць" у молодіжному центрі "Квадрат".

Головними вимогами до  учасників було творче декламування поезії, інтерпретація, артистизм, виконавська майстерність та сценічна культура мовлення.

Оцінювали виступи учасників:

✔️ Наталія Іващук, начальник відділу організації заходів та неформальної освіти Молодіжного центру “Квадрат”;

✔️ Олена Заквацька, т.в.о. директора Закладу культури «Вінницька міська  централізована бібліотечна система»;

✔️ Ірина Федорчук, поетеса та миткиня, директорка комунального закладу “Центр естетичного виховання ВМР”.

✔️ Очолив журі Віктор Бойцов, провідний фахівець відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи.

🏆 Перемогу в номінації «Глядацькі симпатії» здобув Назар Кадира, що за результатами лайк-тайму (онлайн-голосування на офіційній сторінці Училища у Instagram) станом на 27 жовтня 0 12:03 отримав підтримку 828 осіб.

🏆 У номінації «Виконавець» переможцями стали:

1 місце - Лаврик Назар

2 місце - Кадира Назар та  Аджи Юрій

3 місце  - Ніколаєнко Анастасія, Чебан Дарина, Кондратюк Іван.

🏆 В номінації «Автор»  перемогу здобув учень Ліцею цивільного захисту Андрій Вільний  (Токарський) із авторською поезією «Розтрощені мрії».