Колектив Вищого професійного училища отримав прапор з передової

04.05.2023 16:19

З початку повномасштабного вторгнення курсанти, студенти, викладачі, співробітники Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) провадять активну волонтерську роботу.

Не вагаючись відгукнулись і на прохання випускників заочного відділення Олега Лисенка, 23 ПБ -18 К та Ярослава Лисенка, 23 ПБ -19 К, котрі нині боронять територіальну цілісність Української держави на гарячих напрямках Запорізької області. Представники училища передали на передову гуманітарний вантаж загальною вагою 450 кг, вміст якого складали найзатребуваніші речі – вогнегасники, окопні свічки, продукти харчування, одяг.

Другого травня волонтери від імені командирів військових частин передали колективу Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця) привезений з фронту прапор, на якому рятувальники залишили свої підписи.

Знаковий подарунок - стяг із побажаннями бійців вже зайняв чільне місце в Музеї Училища.