Інформування персоналу училища щодо флагманських проєктів із створення безбар’єрного простору в України

08.10.2023 15:01

Працівниками відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи було проведено інформування персоналу училища щодо флагманських проєктів на виконання плану заходів до Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні.

В Україні заплановані 472 різноманітні проєкти з безбар'єрності, до виконання яких залучені 20 міністерств та відомств.
Працівниками училища були розглянуті 9 основних проєктів, а саме:
- проєкт Міністерства соціальної політики України “Раннє втручання”;
- проєкт   Міністерства соціальної політики України “Вдосконалення системи забезпечення допоміжними засобами реабілітації”;
- проєкт Міністерства культури та інформаційної політики України “Інформація без бар’єрів”
- проєкт Міністерства економіки України “Робота без бар’єрів”;
- проєкт Міністерства охорони здоров’я “Розвиток системи реабілітаційної допомоги”;
- проєкт Міністерства внутрішніх справ “”Автошколи для людей з інвалідністю”;
- проєкт Міністерства цифрової трансформації “Дія. Цифрова освіта”;
- проєкт Центральної виборчої комісії “Покращення доступності волевиявлення для людей з інвалідністю”.

Всі ці проєкти нададуть змогу українцям краще сприймати інформацію, прискорять отримання послуг та наблизять державу до людини, незалежно від її потреб та особливостей.