Голодомор - біль душі і пам'ять серця

27.11.2023 16:55

25 листопада курсанти училища вшанували пам'ять жертв голодоморів. В рамках історико-пізнавального заходу "Пам'ятати, щоб вижити", майбутні рятувальники:

-         переглянули документальні відео

-         ділилися переказами очевидців тих буремних часів

-         взяли участь у панельній дискусії, під час якої давали відповіді на одвічні питання "Хто винен?", "Що робити далі?", "Чому історія повторюється?" і "Що маємо зробити сьогодні, щоб наші нащадки жили у вільній, незалежній та квітучій Україні?".

Також традиційно у четверту суботу листопада майбутні рятувальники долучилися до Всесвітньої акції "Свіча пам'яті", запаливши вогники на підвіконнях закладу та в історіях і постах у соціальних мережах.

Цього дня коридорах училища було сформовано тематичні експозиції, котрі нагадували здобувачам освіти та персоналу про ті трагічні роки для української нації.

Діями і прикладами виховуємо майбутні покоління.