Феномен Володимира Івасюка: в училищі відбувся творчий вечір композитора

29.04.2024 15:45

23 квітня в училищі відбулася культурно-мистецька зустріч з нагоди  75-річчя від дня народження геніального композитора сучасності Володимира Івасюка із музичним гуртом «Експромт» Вінницької обласної філармонії ім. Миколи Леонтовича.

Присутні дізналися маловідомі факти з життя і творчості геніального композитора, який зробив українську естраду відомою на весь світ, а також переглянули уривок документального фільму про його трагічну загибель.

Солісти філармонії, виконуючи добре знані пісні Володимира Івасюка, створили в залі дивовижну атмосферу духовного єднання й творчості. Представники різних поколінь – курсанти, студенти й викладачі, разом співали улюблені пісенні композиції, які давно стали класикою української музичної культури.

Висловлюємо щиру подяку @vinfilarmonia за приємні хвилини зустрічі з мелодіями українського золотого фонду. Нехай й надалі подібні заходи продовжують підтримувати й надихати українців у часи війни.