Чемпіонат із гирьового спорту «Динаміада 2023»

clock
28.04.2023 18:15

27 квітня на базі Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) відбувся чемпіонат із гирьового спорту «Динаміада 2023» серед працівників силових структур. Захід було ініційовано Громадською організацією «Вінницька обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України».

В індивідуальних змаганнях курсанти І курсу зуміли неодноразово підкорили п’єдестал пошани, зайнявши почесні призові місця престижного чемпіонату:

у ваговій категорії до 63 кг І місце - Бурлака Максим, курсант ІІ курсу;

у ваговій категорії до 68 кг

І місце - Касьян Олександр, курсант ІІ курсу;

ІV місце - Чеголя Станіслав, курсант І курсу;

у ваговій категорії до 73 кг І місце - Шахов Олександр, курсант ІІ курсу;

у ваговій категорії до 78 кг І місце - Олійник Андрій, курсант І курсу;

у ваговій категорії до 95 кг ІІІ місце - Паладій Микола, студент І курсу.

Зазначимо, що мужні, сильні, вольові спортсмени ВПУ ЛДУБЖД загалом продемонстрували високий рівень підготовки і стали переможцями престижних змагань, здобувши перше командне місце. Пишаємося нашими спортсменами. Бажаємо витримки, здоров'я, незламності нових нагород. Так тримати!