Навчальне відділення організації газодимозахисної служби

Ткаченко Руслан Станіславович
Ткаченко Руслан Станіславович
Начальник відділення-майстер виробничого навчання навчального відділення організації газодимозахисної служби
Буравицький Владислав Євгенович
Буравицький Владислав Євгенович
Старший викладач-майстер виробничого навчання навчального відділення організації газодимозахисної служби
Ковальчук Олександр Миколайович
Ковальчук Олександр Миколайович
Викладач-майстер виробничого навчання навчального відділення організації газодимозахисної служби
Дзюба Олександр Анатолійович
Дзюба Олександр Анатолійович
Викладач-майстер виробничого навчання навчального відділення організації газодимозахисної служби

Навчальне відділення організації газодимозахисної служби є структурним підрозділом Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця), що проводить освітню і методичну діяльність з кількох споріднених навчальних предметів (дисциплін).

Навчальне відділення безпосередньо підпорядковується начальникові навчально-методичного відділу; його напрямки діяльності координуються першим заступником начальника училища.

Робота навчального відділення організації газодимозахисної служби ґрунтується на принципах науковості, саморозвитку, гуманізму, демократизму, наступності, персональної і колективної відповідальності, колегіальності та гласності в обговоренні питань, що віднесені до його компетенції.

Основними напрямами діяльності навчального відділення є:

  • навчальна робота,
  • методична робота,
  • організаційна робота,
  • виховна робота.

Основні завдання навчального відділення:

 - Реалізація в межах визначених предметів (дисциплін) стандартів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої  освіти, освітньо-професійних програм,  навчальних планів та освітніх програм первинної професійної підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації кваліфікованих робітників за відповідними професіями, підготовки фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр».

 - Удосконалення науково-методичного рівня викладання навчальних предметів (дисциплін), вивчення і пропаганда передового досвіду навчально-методичної роботи, розвиток активної самостійної роботи викладачів над підвищенням своєї кваліфікації.

 - Здійснення комплексу заходів, спрямованих на виховання високорозвиненого випускника училища в дусі гуманізму, патріотизму і поваги до обраної професії.