Контраст

Здобуто нову робітничу професію

31.05.2023 18:15

В чергове відбувся випуск кваліфікованих робітників підрозділів ДСНС України, які здобули нову робітничу професію «Ремонтувальник респіраторів та протигазів».

Сьогоднішні випускники не тільки отримали широкий спектр знань, а й мали змогу відпрацьовувати отримані знання та навички за допомогою сучасної техніки, що є на озброєнні ДСНС України.

За час перебування в училищі здобувачі освіти вивчили експлуатаційні характеристики сучасних захисних дихальних апаратів на стисненому повітрі фірм MSA та DRAGER, отримали практичні навички роботи з найсучаснішими перевірочними приладами фірм MSA (Smart – Сhek, який розташований на автомобілі технічного обслуговування та ремонту захисних дихальних апаратів RENO MASTER) та DRAGER (Quaestor – 7000, Testor – 2500 та Testor – 3500, якими обладнано лабораторію газодимозахисної служби училища), навчилися проводити технічне обслуговування захисних дихальних апаратів на стисненому повітрі фірм MSA та DRAGER, а також проводити заправку балонів стисненим повітрям на компресорному обладнанні фірми Bauer Kompressoren.