Засідання Вінницької регіональної експертної Ради з атестації закладів освіти

11.04.2024 18:17

10 квітня очільник Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця) Ігор Ліпчанчук та начальник навчально-методичного відділу училища Микола Гуменюк взяли участь у засіданні Вінницької регіональної експертної Ради з атестації закладів освіти.

Під час засідання, що відбувалось за участі Володимира Буняка, директора департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА, представниками закладу освіти розглянуто питання щодо проходження процедури атестації за робітничою професією «Майстер з обслуговування засобів індивідуального захисту органів дихання та компресорного обладнання».

Членами Регіональної експертної ради відзначено високий рівень здійснення освітнього процесу в училищі та одноголосно погоджено самоаналіз освітньої діяльності закладу.