Викладачі училища навчали майбутніх правоохоронців правил користування вогнегасниками

01.05.2024 10:38

Днями викладачами училища пожежників-рятувальників проведено заняття для здобувачів освіти та працівників Харківського національного університету внутрішніх справ щодо користування первинними засобами пожежогасіння.

Руслан Ткаченко, начальник навчального відділення цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та Геннадій Сєдой, викладач навчального відділення технічної підготовки, розповіли присутнім про:

- будову, принципи дії та правила експлуатації різних видів  вогнегасників;

- дотримання правил безпеки під час практичного застосування первинних засобів пожежогасіння.

Заняття було проведено в рамках  Тижня охорони праці на тему: «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату».