Вдосконалюємо фахову компетентність

01.05.2024 10:41

Викладачі та здобувачі освіти училища взяли участь у XV Міжнародній науково-практичній конференції «Теорія і практика гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій», що відбулася на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

У ході проведення онлайн-конференціїї учасники  ознайомилися із науковими дослідженнями та практичними спостереженнями з питань:

– реагування на надзвичайні ситуації з їх наслідками в умовах сучасних небезпек;

– новаторства у створенні та застосуванні протипожежної, аварійно-рятувальної й іншої спеціальної техніки;

– цифровізації служби ДСНС України;

– фізико-хімічних процесів розвитку та гасіння пожеж з забезпеченням екологічної безпеки;

– методами та засобами навчання задля забезпечення техногенної та пожежної безпеки.

Конференція відбулася на високому організаційно-методичному рівні, надала неоціненні знання кожному, які вже завтра будуть використовуватися у практичній діяльності.