Твоя мова – твоя країна!

21.02.2024 16:25

21 лютого курсанти Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) стали учасниками Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови.

Активна молодь училища презентувала свої творчі проєкти в номінаціях «Фотокросинг» та «Декламування віршів». Також рада курсантського, учнівського та студентського самоврядування долучилися до ініціативи партнера конкурсу Благодійного Фонду «Відсоток Небайдужих», задонативши благодійний внесок на підтримку Збройних сил України.

Захід відбувається за ініціативи  Освітньої платформи Національного фестивалю «Код Нації» спільно з проєктом «ПроМову».

Майбутні пожежники-рятувальники переконані, що мова має значення, адже слугує рушійною силою, що об’єднує українців та веде до перемоги України.