Тренінг із здобувачами освіти від фірми ТОВ «MAKITA УКРАЇНА»

18.10.2024 15:56

Викладачі Училища спільно з представниками фірми ТОВ «MAKITA УКРАЇНА» провели дводенний тренінг для здобувачів освіти випускних груп.
У ході тренінгу представники фірми розповіли про її історію та технології, що запроваджуються фірмою під час розроблення та виробництва сучасного інструменту. Під час проведення заходу здобувачі освіти мали змогу ознайомитися та попрацювати з новітнім інструментом.
Також сертифіковані тренери ТОВ «MAKITA УКРАЇНА» в межах проведення тренінгу мали змогу обмінятися досвідом із викладачами училища щодо застосування різного виду електричного інструменту під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.
Крім того викладачами училища було укладено угоду із фірмою «MAKITA УКРАЇНА» щодо подальшої співпраці та проведення показових занять і презентацій нових зразків акумуляторного інструменту, яким буде укомплектована сучасна аварійно-рятувальна техніка.