Табірний збір триває

18.08.2023 16:02

У Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) триває табірний збір.

Важливою умовою швидкої адаптації до умов навчання та служби курсантів-першокурсників є заняття з психологічної підготовки. Практичні заняття з психологічної підготовки орієнтовані на формування у курсантів мотивації, психологічної стійкості, вміння працювати в команді та ефективно спілкуватися, розвиток лідерських якостей.

З перших днів вишкілу майбутні рятувальники на власному досвіді засвідчують, що «найважливіше не те, що перед тобою – а ті, хто поруч з тобою». Ефективна командна робота – це база професійної діяльності рятувальників. В кожній команді важлива злагодженість, спільна робота на результат, а також можливість кожному проявляти свої найкращі здібності та взаємна повага один до одного.