Студенти-рятувальники відвідали вуличну виставку «Рашизм – це…»

22.06.2023 10:53

Напередодні Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні студенти Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця) відвідали презентацію вуличної виставки під назвою «Рашизм – це…».

Сьогодні, в умовах кривавої військової агресії, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Під час екскурсії з Євгеном Сафар’янсом, кандидатом історичних наук,  заступником директора з виставкової роботи Музею Вінниці, молодь мала змогу дізнатися історії 13 українців, які стали жертвами російського тоталітаризму.   Переглядаючи фотодокументальну експозицію на Європейській площі студенти окреслили історичні паралелі між злочинами СРСР і сучасної російської федерації.

Не менш цікавим був огляд архітектурних споруд та культурних візитівок міста. Чудові враження залишилися  від мандрівки центром Вінниці, під час якої студенти з інших регіонів дізналися про яскраві факти та події з історії міста.

Висловлюємо  щиру  вдячність  Музею Вінниці за організацію цікавого й змістовного екскурсійного   супроводу.

Вивчаємо минуле, щоб наше майбутнє стало кращим!