Старт профорієнтаційних екскурсій

12.05.2023 13:17

Місяць травень розпочинає гарячу пору екскурсій в межах профорієнтаційної роботи серед молоді загальноосвітніх навчальних закладів. 11 травня на базі Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) було проведено екскурсію для 10-их класів КЗ “Вінницький ліцей №34”.

На початку заходу юні гості ознайомилися із матеріально-технічною базою училища, навчальними кабінетами, спортивним комплексом, спецтехнікою, захисним спорядженням та одягом вогнеборців. Вихованці ліцею відвідали музей історії училища та пожежно-рятувальної служби, переглянули відеофільм про сьогодення закладу. Незабутні враження викликала можливість приміряти пожежні шоломи та одягнути бойовий одяг, а також поспілкуватися з рятувальниками навчальної пожежно-рятувальної частини. Проте найзахопливішими було спостереження за відпрацюванням практичних вправ, що відбувалось на стадіоні училища.

По завершенню зустрічі учасники екскурсії пообіцяли, що через рік поповнять ряди рятувальників.