Співробітники та курсанти – учасники тематичного заходу до Дня матері

13.05.2024 08:54

10 травня співробітники училища разом із курсантами долучились до проведення культурно-просвітницького заходу «Мамо, я молюсь, нене, я борюсь» для матерів із внутрішньо переміщених родин, які через війну знайшли прихисток у соціальному просторі релігійної організації «Карітас-Спес-Вінниця».

Співробітники відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Ірина Курінна та Віктор Бойцов виступили у ролі ведучих святкового дійства, а курсанти спільно із партнерками з Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М. Д. Леонтовича, презентували феєричний хореографічний проєкт «Лібертанго».

Поезія, пісенні, музичні й хореографічні композиції від творчої молоді та вінницьких музичних колективів стали символічним закликом пам’ятати, шанувати, любити найрідніших і найдорожчих матусь та частіше говорити їм слова вдячності.