Шановний Миколо Григоровичу, прийміть щирі вітання!

07.05.2023 09:54

Сьогоднішній день беззаперечно залишиться в пам’яті всього колективу та відкриє перед Вами нові можливості і перспективи. Перегорнуто чергову сторінку Вашого та й нашого життя.

Майже двадцять сім років Ви присвятили училищу, створенню високопрофесійного колективу однодумців. Під Вашим керівництвом змінювався заклад освіти, його статус, зміцнювалась навчально-матеріальна база. Рік за роком когорту рятувальників поповнювали випускники училища. Ваша титанічна праця дала свої результати і сьогодні немає жодного куточку на теренах України де б не проходили службу Ваші вихованці, а училище займає гідне місце в системі освіти.

Щиро дякуємо Вам за Вашу вимогливість, мудрість та чуйність. І водночас вітаємо  Вас з Днем появи у цьому прекрасному світі!