Представники училища взяли участь у благодійному ювілейному заході

05.06.2024 17:45

Днями співробітники відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Ірина Курінна та Віктор Бойцов долучились до відзначення 50-ї річниці головної міської книгозбірні.

Вперше Вінницька бібліотека ім. Бевза  запрацювала 1 червня 1974 року.

Училище плідно співпрацює із Вінницькою центральною бібліотечною системою у контексті національно-патріотичного та культурно-мистецького виховання майбутніх рятувальників. На базі бібліотек міста курсанти та студенти беруть участь у тематичних зустрічах, майстер-класах, презентаціях.

Під час ювілейного спілкування вкотре підняли питання збереження та примноження української книжкової спадщини, як основної зброї культурного фронту. Благодійний ярмарок, який влаштували як пролог до урочистої частини, зібрав кошти на дрон для захисників України.