Контраст

Працюємо, навчаємося, вдосконалюємося!

24.05.2023 17:23

24 травня 2023 року відбувся черговий випуск кваліфікованих робітників, які здобули нову робітничу професію 8163 «Машиніст насосної станції пожежної пересувної». Водночас училищем успішно пройдено другий етап атестаційної експертизи із зазначеної професії.

Під час освітнього процесу здобувачі освіти опанували навички по керуванню пожежною насосною станцією, проведенню технічного обслуговування автономного силового агрегату та відцентрового насоса, отримали знання щодо ведення обліково-звітної документації. Випускники училища залишають заклад освіти з належними знаннями та вміннями з надання домедичної допомоги потерпілим. Усі успішно пройшли кваліфікаційну атестацію та отримали документ про освіту державного зразка.

У добру путь, вогнеборці!