Посилки захисникам України

19.01.2024 13:27

У Міжнародний день обіймів Вінницькі курсанти-рятувальники передали посилки захисникам

Аби передати бійцям на передову часточку тепла позитиву і таким чином «обійняти», курсанти та курсантки нашого училища:

-  взялися до виготовлення патріотичних листівок-подяки для воїнів;

-  спільно із волонтерським благодійним фондом SOTA виготовили та передали на фронт окопні свічки.

У жорстких боях, під сталевим дощем ворожих снарядів бійці ЗСУ творять світову історію. Тож нехай невеличкі подарунки ці та побажання зігріють душу і стануть своєрідними оберегом для кожного воїна.

Міжнародний день обіймів (International Hugging Day) відзначається щорічно 21 січня. Цей день був започаткований в 1986 році в США, а згодом став популярним по всьому світу.

Свято досить молоде. Воно виникло в студентському середовищі західноєвропейської молоді. Метою свята є привернення уваги до важливості людських стосунків та підтримки позитивних емоцій.

Зараз як ніколи обіймів близьких не вистачає нашим воїнам, нашим бійцям ЗСУ, які боронять нашу Україну. Та й кожному у нашій державі…

Обійміть один одного! Подаруйте своє тепло близьким та рідним, нехай наповниться життя світлом.

З Днем обіймів!