ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!

08.05.2023 17:15

До Дня пам’яті та примирення для курсантів Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) у Вінницькій міській центральній бібліотеці для дітей та юнацтва проведено майстер-клас із виготовлення квітки маку, яка символізує ідею примирення й взаєморозуміння.

Завідувачка бібліотеки Ірина ЄЛІНА наголосила, що червоний мак – символ пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни. Проте боротьба за свободу та незалежність України триває. Нащадки тих, хто воював у Другій світовій війні, сьогодні також на фронті. Учасники заходу ознайомились із добіркою книг, що були презентовані в межах тематичної виставки «Пам’ять заради майбутнього».

Працюючи над виготовленням макового квіту, курсанти вшанували пам’ять полеглих героїв, усвідомлюючи, що боротьба триває щоденно і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє.

Пам’ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає!