Контраст

Основи ґендерної рівності: рівність у можливостях та рівність у правах

31.05.2023 16:38

31 травня у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) відбулася бесіда із студентами на тему «Основи ґендерної рівності: рівність у можливостях та рівність у правах»

Під час заходу студенти-рятувальники мали можливість:

- переглянути навчальні відео щодо протидії ґендерному насиллю і дискримінації та ґендерних стереотипів;

-  обмінятися питаннями і відповідями щодо понять «ґендер», «ґендерна рівність», «ґендерні ролі»;

- запропонувати власні алгоритми і методи для впровадження ґендерного підходу у професійну діяльність рятувальників та у освітній процес.

Фахівчиня з ґендерної рівності училища, Наталія КЛЕЦ, також зібрала «банк студентських ідей» щодо бажаних форматів та тем у сфері ґендерних питань, які реалізовуватимуться в майбутньому.