«Найдовший у світі марафон» на честь загиблого Героя Олександра Коломійця

30.10.2023 10:47

29 жовтня персонал та здобувачі освіти Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) приєдналися до благодійного забігу на честь загиблого Героя Олександра Коломійця.

Даний марафон відбувся у рамках загальноукраїнського проєкту «Найдовший у світі марафон», проведення якого ініціювала «Нова пошта». Усі бажаючі, що долучилися до благодійної ініціативи:

- заздалегідь заповнили коротку форму реєстрації;

- завантажили стартовий набір, до якого входить файл з номером,  фактом про війну  та інформацією про Героя;

- пробігли дистанцію у складі учасників команди ВПУ ЛДУБЖД (м. Вінниця).

🇺🇦 Благодійний захід заради наших героїв — це яскравий доказ  національного єднання задля забезпечення українських військових сучасним спорядженням. Приєднавшись до забігу, кожен бігун Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця), який подолав шлях від старту до фінішу,  долучився до підтримки воїнів на передовій. Бережемо пам'ять про тих, хто боровся і бореться за нашу свободу і незалежність!