Ментальне здоров'я - один із пріоритетних напрямків роботи психологині закладу освіти
Психологиня училища Анастасія Осипець, провела тренінгові заняття з курсантами та учнями 1 курсу на тему «Я люблю своє життя» Заходи були організовані до Всесвітнього дня протидії суїциду (10 вересня) .
Під час занять майбутні рятувальники:
- навчались розумінню поняття цінності і неповторності людського життя;
- визначали що таке щастя і його місце в житті людини;
- навчились виокремлювати ключові життєві цінності;
- формували ціннісне ставлення до себе як особистості.
Варто зазначити, що такі заняття сприяють формуванню позитивної самооцінки й усвідомленню унікальності кожної людини та пошуку конструктивних способів вирішення проблемних ситуацій.
![З Днем Української Державності!](/upload/4/8/7/4/4/variant31.png)
![Річниця ракетного удару по центру Вінниці.](/upload/4/8/7/0/4/1407.jpg)