Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям

18.05.2023 16:47

17 травня в лекційній залі відбулося тренінгове заняття, яке провела Надія Щусь, спікерка медійного проєкту “Media Case: порадник у світі інформації”. Активними учасниками заходу стали студенти 21ПБ-21У ВПУ ЛДУБЖД (м. Вінниця)

Медіаграмотність та вміння критично мислити - навички, які необхідні кожній людині. На початку заняття студенти переконалися в цьому, зігравши в інтерактивну гру “Білий шум”. Учасники тренінгу прослухали короткий теоретичний екскурс про інформаційні маніпуляції, ознайомилися та попрактикувалися з технікою їх розпізнавання.

Утворивши дві команди, юнаки та дівчата працювали над поясненням понять про факти та судження, наводили приклади, що їх ілюструють. Після перегляду та обговорення презентаційних матеріалів учасники відповіли на проблемні питання та презентувати спільно сформульовані висновки.

Присутні подискутували про плюси та мінуси Інтернету, ознайомилися із основними кейсами, які допоможуть уберегти себе та оточуючих від небезпек сучасного діджитал-простору.