Майстер-клас для дітей із числа внутрішньо переміщених осіб

20.06.2023 11:00

20 червня до Всесвітнього дня біженців студенти училища пожежників-рятувальників (м.Вінниця) в межах співпраці з Центральною бібліотекою для дітей та юнацтва зустрілись із дітьми з числа ВПО релігійної організації “Карітас-Спес”, які через війну змушені були залишити свої домівки та знайшли прихисток у Вінниці.

Під час заходу для малечі було проведено:

• презентацію закладу освіти, де навчають пожежників-рятувальників;
  • бесіду про безпечну поведінку при зустрічі з невідомими та вибухонебезпечними предметами;
  • пізнавальну гру  на перевірку  знань із мінної та пожежної безпеки;
  • перегляд та обговорення мультфільму  “Пес Патрон”;
  • поетапний майстер-клас зі створення закладинки з символом рятувальної служби.

Окрім позитивних вражень та виготовленої власноруч закладинки з Патроном,  кожен учасник заходу отримав розмальовку та інформаційні буклети з командою «Супергероїв» від #UNICEF, що стануть путівниками у світ безпечної поведінки. А найактивніші учасники отримали приємний бонус  - селфі в кепі рятувальника ДСНС.

Студентки-рятувальниці подякували за увагу та  наголосили, що Україна обов’язково переможе і наші громадяни, які змушені були покинути свою рідну землю, обов’язково повернуться додому!