Курсанти успішно дебютували в національному фестивалі «Код Нації»

04.04.2024 13:00

Віталій Карвацький, заступник начальника по роботі з персоналом, привітав актив курсантського, учнівського та студентського самоврядування з успішним дебютом у Всеукраїнському конкурсі поціновувачів рідної мови @Національного фестивалю  «Код Нації».

В урочистій обстановці перед строєм курсу Дмитро Коломієць, Ангеліна Дерев’янко, Ксенія Бутюгіна, Віталій Соболевський з рук заступника отримали диплом бронзових призерів в номінації «Фотокросинг».

Також  в найчисельнішій номінації «Декламування віршів»  здобув почесне звання лауреата Назар Лаврик, випускник училища 2024 року. У виконанні талановитого юнака, з-поміж 479-ти учасників, вірш поетки Ірини Рубан «Якщо ця мова – не твоя» увійшла в п’ятірку найкращих творчих робіт даної номінації.

Учасники проєкту висловлюють подяку організаторам конкурсу за чудову ініціативу та можливість долучитися до благодійного збору коштів на пікап для військових із третього Луганського загону, які боронять нашу країну.