Курсанти училища взяли участь у заходах єдності до Дня Соборності України

23.01.2024 16:27

Курсанти  училища  вшанували пам'ять борців за Незалежність України різних часів, взявши участь у низці заходів до Дня Соборності України.

В рамках історико-пізнавального заходу «Соборна. Незалежна. Вільна»,  майбутні рятувальники:

– долучилися до патріотичного флешмобу  й створили авторський відеоролик із нагоди державного свята;

–прослухали історичну довідку  та переглянули документальні відеоматеріали про історичні події на честь проголошення   Незалежності Української Народної Республіки та Акту Злуки УНР та ЗУНР;

–взяли участь у командному змаганні, що включали 3 етапи (вікторина,  історична дискусія, творчий раунд для групи підтримки).

Збірні команд імені Петра Болбачана (2 курс)  та "Альфа" (1 курс) під час інтелектуального змагання продемонстрували вміння  аналізувати події минулого із точки зору сьогодення  та бажання пізнавати історію своєї країни.

Як приємний бонус - учасники команд отримали заохочувальні солодкі призи від Ради самоврядування.

На завершення заходу всі присутні, взявшись за руки,  утворили символічний ланцюг єднання, підтвердивши одвічну істину, що в усі часи єдність  - наша сила!