Курсанти училища - активні учасники акції «Код нації»
У день вишиванки Рада самоврядування Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця) підтримала акцію «Код нації», що мала на меті оновити патріотичний орнамент на набережній «ROSHEN».
Разом із активною молоддю міста курсанти І курсу долучилися до роботи. Поруч із яскравим сорокаметровим біло-червоно-чорним орнаментом, апгрейду зазнав також прапор. Приємно, що жовто-блакитний стяг помітно з центрального мосту міста і до цього причетні наші юнаки.
Дякуємо курсантам за ініціативність та старанність. Віримо, що активна молодь Вінниччини й надалі єднатиметься довкола хороших ініціатив.
![З Днем Української Державності!](/upload/4/8/7/4/4/variant31.png)
![Річниця ракетного удару по центру Вінниці.](/upload/4/8/7/0/4/1407.jpg)