Фінальний крок до диплому

26.06.2024 12:25

Отриманні здобувачами освіти знання набутті уміння та навички дозволять здійснювати виконання ними обов’язків на посадах, які пов’язані із оперативним регулюванням роботи взаємопов’язаних підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, забезпеченням взаємодії із іншими оперативними службами міста (району), проведенням обліку, аналізу та систематизації оперативної інформації з місця події, здійснення координації ефективного застосування сил і засобів пожежно-рятувальних підрозділів. Члени екзаменаційної комісії, на чолі з головою Русланом Новаком, відзначають високий рівень підготовки та ґрунтовні знання у завтрашніх випускниках, що слугує об’єктивною оцінкою діяльності педагогічного колективу училища.