Контраст

Екскурсійний тиждень в училищі рятувальників

31.05.2023 16:08

Днями в рамках інформаційної кампанії до Дня захисту дітей у Вищому професійному училищі ЛДУБЖД (м. Вінниця) відбулася низка екскурсій для вихованців КЗ “Вінницька початкова школа №5” та КЗ “Вінницький ліцей №16”.

Неймовірні враження юні гості отримали під час спілкування в музеї історії училища та пожежно-рятувальної служби. Під час заходу, який відбувався на декількох локаціях, учні дізналися багато цікавих фактів про роботу рятувальників, почули змістовні відповіді на запитання щодо особливостей навчання в закладі освіти, де навчають рятувальників.

Найбільше школярам сподобався огляд техніки та спорядження для ліквідації наслідків надзвичайних подій. Вихованці мали змогу одягнути захисні костюми та спробувати себе у ролі справжніх пожежників.

Кульмінація заходу незмінна – фотографування на згадку біля пожежної техніки.