Державний секретар МВС України Інна Ящук із робочим візитом відвідала Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця)

23.09.2023 11:16

Державний секретар МВС України Інна Ящук із робочою групою МВС та ДСНС України відвідала Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця)

Сучасні виклики в умовах війни ставлять перед освітнім закладом нові завдання та потребують кардинальних змін. На це акцентувала увагу Інна Ящук завітавши до училища.

Державний секретар поспілкувалася з керівництвом училища та курсантами. Відбувся справжній діалог в якому не тільки було поставлено завдання, які необхідно виконати в короткі терміни, але й була надана можливість співробітникам закладу освіти поділилися своїми напрацюваннями та новітніми підходами щодо навчання та практичної підготовки майбутніх рятувальників.