Контраст

Черговий випуск кваліфікованих робітників

26.05.2023 17:40

26 травня 2023 року у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) відбувся черговий випуск кваліфікованих робітників, які пройшли перепідготовку за професіями 5169 «Командир відділення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту» та 8333 «Машиніст автопідіймача (автодрабини) пожежного пересувного».

Під час освітнього процесу здобувачі освіти пройшли теоретичний та практичний курс. Так майбутні командири відділень опанували навички з організації гасіння пожеж силами відділень та керівництва роботою особового складу відділення під час гасіння пожеж, виконання спеціальних робіт на об`єктах різного призначення, а також до ведення цих дій у складі чергового караулу. У свою чергу машиністи автопідіймача (автодрабини) пожежного пересувного вивчали експлуатаційні характеристики, принцип роботи, будову основних вузлів та агрегатів, заходи безпеки праці при роботі на спеціальних пожежних автомобілях, підвищили свою професійну майстерність під час практичних занять.

Випускники училища залишають заклад освіти з належними знаннями, вміннями та навичками у своїй спеціальності.

Попереду - важкі робочі будні. Успіху вам, випускники!!