«16 днів проти насильства»

13.12.2022 10:13

З 25 листопада по 13 грудня, в рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства», курсанти Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м.Вінниця) брали участь у Освітньому марафоні щодо:

протидії різним видам насилля,
- боротьби з корупцією,
- створення безбар`єрного простору
- захисту прав людини.
По суті, це було кілька етапів online включень, під час яких на лекціях та дискурсах, здобувачі освіти мали можливість поставити запитання та поспілкуватись зі спікерами - лідерами думок, представниками державних та міжнародних інституцій, справжніми експертами та професіоналами своєї справи.

Освітній марафон проводився за ініціативи МВС України, Українська Асоціація Представниць Правоохоронних Органів - УАППО, Верховна Рада України , Офіс Президента України , Міністерство соціальної політики України, Міністерство юстиції України, IOM Ukraine

Безперечно, такий потужний та масштабний освітній захід є найактуальнішим із засобів комплексного підходу до вирішення нагальних проблем. Дякуємо лекторам, організаторам та всім причетним до цього заходу за можливість долучитися та об‘єднатися із студентами, курсантами та слухачами закладів вищої освіти МВС до забезпечення захисту прав громадян нашої держави.