Вінницькі курсанти-рятувальники дізнались більше про кібербезпеку
26 жовтня в закладі освіти відбулась зустріч курсантів з старшим інспектором управління протидії кіберзлочину Мариною Задвернюк, яка поділилась кількома порадами, що допоможуть захистити себе та особистий комп’ютерний простір від впливу кіберзлочинців.
У наші дні використання інформаційних технологій не має меж. Віртуальний простір переймає від реального все підряд, у тому числі й злочинність у її нових формах і проявах.
Щоб не стати жертвою кіберзлочинців, потрібно постійно тримати руку на пульсі і знати що робити, а чого категорично уникати.
В рамках Всесвітнього тижня медійної грамотності та інформації, курсанти та студенти училища проходять інтенсиви саме у цій сфері.
Зокрема, на заході говорили про таке:
☝️шахрайство з пластиковими платіжними картками,
☝️використання в операціях реквізитів платіжних карт, отриманих зі зламаних серверів інтернет-магазинів, платіжних і розрахункових систем, а також із персональних комп'ютерів
☝️несправжні інтернет-магазини, сайти – найпоширеніші інтернет-злочини, об’єктом яких може бути будь-який користувач інтернету.
Окрім цього, з метою блокування та протидії російської агресії в Інтернеті, учасники ознайомились з проєктом “STOP RUSSIA MRIYA”, який є спільною розробкою Департаменту кіберполіції та волонтерів.
А що ви знаєте про цей проєкт? Які методи захисту в Інтернет використовуєте?