Лічильник

Інтернет-приймальня-2

Громадська приймальня:

тут Ви можете задати свої питання:


ПІБ:  
E-mail:
Текст питання (не більше 4-х стрічок):


Антиспам контроль: каптча



ДатаПІБ + Email + ПитанняВідповідь
18.09.2017
ЕлизаветаВладимировна | elizavetaelegance2yhoo.com
Чи можна вступити на заочне навчання у ваше училище якщо не працюєш поки у органах ДСНС України? Якщо так , то що для цього потрібно?
Навчання за заочно формою в училищі здійснюється лише для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст". Для вступу на навчання необхідно подати до відбіркової комісії, зокрема, диплом кваліфікованого робітника про здобуття професії у сфері цивільного захисту.
15.09.2017
Шуляківський Микола Володимирович | shulyakovska_nv@adelaidaua.com
Доброго дня! Чи можна курсанту перевестись на заочне навчання?Якщо можна то коли і як?Дякую.
Курсанти вступать на навчання за державним замовленням виключно за денно формою. Переведення курсантів на заочну форму навчання не передбачено.
07.09.2017
Юрчак Алла Григорівна | yurchak-1979@ukr.net
скільки пар у студентів 1 курсу у суботу.
Відповідно до розкладу занять - 3 пари.
02.09.2017
Бичков Віталій | vitaliy_bychkov@ukr.net
Чи можна поступити в училище мнс, після закінчення училища залізничного транспорту
На навчання до училища за державним замовленням та за кошти фізичних осіб приймаються особи, які мають повну загальну середню освіту і пройшли конкурсний відбір.
21.08.2017
Коваль Аліна Володимирівна | alinakoval082@gmail.com
Навіщо забирати у першокурсників телефони при навчально - тренувальному зборі?
Дане питання було обговорено та обумовлено на батьківських зборах 04.08.2017 р.
14.08.2017
Юрчак Алла Григорівна | yurchak-1979@ukr.net
Підкажіть чи можливо оплачувати за гуртожиток помісячно?
Згідно договору на проживання у гуртожитку училища оплату можна розділити на дві частини: перша частина суми - 1520 грн. до 1 вересня 2017р., друга частина суми - 950 грн. до 15 січня 2018р.
09.08.2017
Сергій Федорців | a29z@meta.ua
чи підлягають призову на строкову службу в армії випускники вашого училища, які проходять службу в органах ДСНС. Да чи Ні і на підставі якого закону. Дякую.
Законодавством чітко не регламентована запитуєма інформація.
04.08.2017
Рибанюк Вадим Сергійович | vadribaniuk477@gmail.com
Де можна перевірити чи поступив?
Списки рекомендованих до зарахування вступників за державним замовленням розміщені у п. 7 вкладки "Абітурієнтам" нашого сайту.





Розробник: Давидюк В.П. 2016