Лічильник

Інтернет-приймальня-2

Громадська приймальня:

тут Ви можете задати свої питання:


ПІБ:  
E-mail:
Текст питання (не більше 4-х стрічок):


Антиспам контроль: каптчаДатаПІБ + Email + ПитанняВідповідь
16.11.2017
Фастович Андрiй Володимирович | dryunyaf76@yandex.ru
Доброго дня Шановнi! У лютому 2004 роцi я проходив навчання на водiя атодробини. При звiльненi мене з оргонiв МНС Украиїни я не отримав Свідотство про закінченя курсів підготовки водіїв авто-дробин Мабуть у Відділі кадрів воно було втрачено. Можу я отрима
03.11.2017
Шокаалюк Данило Дмитрович | Shokalyuk.danil@mail.ru
Доброго дня, мене цікавилять вступні екзамени (види придметів та бал).Та сумма оплати за навчання
Зарахування на навчання до училища за кошти фізичних осіб здійснюється лише за середнім балом атестата про повну загальну середню освіту, переведеним у 200-бальну шкалу. Вступні екзамени не складаються. Вартість начання орієнтовно становить 12000 грн. за рік.
26.10.2017
Кадикова О.І. | buh.mena@moloko-kraina.com.ua
Доброго дня. Підкажіть буль ласка, як та коли можно отримати студентський квиток першокурснику.
Учнівські квитки видано учням та курсантам 06.11.2017р.
18.10.2017
Кадикова Оксана Іванівна | buh.mena@moloko-kraina.com.ua
Де можно дізнатися окотрій годині яка пара розпочинається, та закінчується. Для (студента)
На сайті училища в розділі "Навчання" розміщено розклад дзвінків.
17.10.2017
Шуляківський Микола Володимирович | shulyakovska_nv@adelaidaua.com
Доброго дня.Чи може курсант за станом здоров"я взяти академвідпуск?
Курсант училища перебуває на контрактній службі цивільного захисту. Надання академічної відпустки курсанту не передбачено жодним нормативним документом. У разі погіршення стану здоров'я курсанта, за рішенням лікарсько-експертної комісії він може бути лише звільнений зі служби.
11.10.2017
Войтюк Андрій Миколайович | andronmalny@gmail.com
Добрий день. Я маю бажання вступити в училище на даний час я навчаюся в 11 класі мені 16 років мені виповниться 17 років 03.09.18 чи подавати документи і чи є обовязкове ЗНО і який середній бал атестата.
Для навчання в училищі за державним замовленням Вам необхідно звернутись із відповідною заявою до територіального підрозділу ДСНС України за місцем проживання. Зарахування на навчання до училища здійснюється за сумою балів середнього бала атестата про повну загальну середню освіту, який переведено у 200-бальну шкалу та середнього бала з фізичної підготовки. Сертифікати ЗНО для вступу до училища не приймаються.
29.09.2017
Иванов Петр Васильевич | isvys@zorya.com.ua
Добрый день! Я имею высшее образование ОНЮА.Работаю инженером по ПБ 1-й категории на гос. предприятии.Какие условия поступления на заочную форму по спец. пож. безопасность.
Вступ на навчання за заочною формою відбудеться у липні-серпні 2018 року. Для вступу на навчання за заочною формою для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" необхідно подати до відбіркової комісії училища наступні документи: документ, що посвідчує особу та громадянство; диплом кваліфікованого робітника у сфері цивільного захисту за результатами закінчення другого ступеня навчання у навчальному закладі другого або третього атестаційного рівня; медичну довідку форми 086-О; шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.; інші документи, що дають право на пільги до вступу в Училище.
26.09.2017
Сердюк Владислава Геннадіївна | vladase87@i.ua
Доброго дня! Сердюк Руслан Сергійович (направлений з м. Дніпро) проходив підвищення кваліфікації у період січень-квітень 2017р. Коли ми отримаємо документи про проходження курсів?
Документи надіслані за вказано Вами адресою 27.09.2017р. Чекайте на отримання найближчим часом.

Розробник: Давидюк В.П. 2016